Домен продаётся. Связаться с владельцем

Словник термінів для вибору пральної машини

- Хочу вибрати пральну машину - говорите Ви. - Завантаження вертикальне чи Фронтальне? Є з AQUA SENSOR – Вам підходить? Є функція ВІДКЛАДЕНИЙ СТАРТ – Ви це хочете? – Задає Вам питання консультант магазина. - Гвалт! - Кричите Ви й хапаєтеся за голову. Щоб цього не трапилося з Вами, читайте Словник Термінів для Вибору Пральної Машини тут...

Матеріал надано сайтом http://www.AVMix.com.ua

СПОСОБИ ЗАВАНТАЖЕННЯ БІЛИЗНИ

     ФРОНТАЛЬНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ – білизна завантажується в барабан через люк на фронтальній панелі машини. Люки, як правило, виготовляють зі спеціальних сортів скла, що дозволяє спостерігати за процесом прання. Даний тип машин є найпоширенішим у світі.
     ВЕРТИКАЛЬНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ – білизна завантажується в барабан через спеціальний люк в утворюючій циліндричного бака. При цьому відкидається верхня кришка машини.
     ПОХИЛЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ – ця схема застосовується в пральних автоматах Zanussi IZ. Передня панель, люк, а також вісь барабана відхилені від горизонталі на 10°. Функціонально дана схема нічим не відрізняється від фронтального завантаження, але закладати білизну в таку машину зручніше.

ВУЗЛИ Й ДЕТАЛІ

     БАРАБАН – резервуар, у який заставляються речі, призначені для прання. Розміщується всередині бака, під час віджиму виконує функцію центрифуги.
     БАК – резервуар, призначений для розчину мийного засобу й води для полоскання. Виготовляється з нержавіючої сталі або композитних матеріалів. У пральних машинах останнього покоління обладнується датчиками інтелектуальних систем Fuzzy Logic.
     ДВИГУН – один з основних елементів пральної машини, основна характеристика якого – число обертів за хвилину, що безпосередньо впливає на вартість машини.
     ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ – місце розташування ручок і кнопок, які дозволяють вибирати параметри для прання, тобто програми й додаткові можливості.

     ФУНКЦІЇ

     ОСНОВНИЙ ЦИКЛ – являє собою прання при заданій температурі, злив розчину детергенту, полоскання із трьома змінами води й віджим при встановленій швидкості обертання барабана. Основний цикл, як правило, розширюється функцією додаткового полоскання.
     ПРОГРАМА – сукупність дій, вироблених пральним автоматом для прання, полоскання й віджиму білизни залежно від заданих умов. В сучасних пральних автоматах кількість програм може досягати 30-ти.
     КІЛЬКІСТЬ ОБЕРТІВ двигуна – характеристика, що показує, з якою максимальною частотою двигун може обертати барабан. Вимірюється в оборотах за хвилину.
     ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ – функції, які доповнюють стандартні програми й розширюють можливості пральних машин.

     МАТЕРІАЛИ

     НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ – найбільш застосовний матеріал для виготовлення баків і барабанів пральних машин. Існує залежність між якістю використовуваної сталі й ціною пральної машини. А саме: чим вище класом машина (і , відповідно, дорожче), тим більш високі марки стали в ній використовуються.
     КОМПОЗИТНІ МАТЕРІАЛИ – замінники сталі для виготовлення баків. Являють собою продукти сучасної науки й технології, виготовляють за допомогою комбінування двох або більшої кількості матеріалів. Як правило, кожний виробник пральних машин розробляє власний композит. Найчастіше використовувані композити: Carboran (Electrolux), Поліплекс (ARDO), Silitech (Candy), Політенакс (Gorenje), Polynox (Bosch), Карферрон (Beko).

     КЛАСНІСТЬ

     КЛАС ПРАННЯ – характеристика якості прання білизни, установлювана для кожної моделі пральних машин шляхом порівняння випраної білизни з результатами еталонних прань. Усього існує 7 класів, позначуваних латинськими буквами від А до G. A і B - висока якість, C і D - проміжна, E, F і G - по зменшенню.
     В такий же спосіб позначається КЛАС ВІДЖИМУ.
     КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ – характеристика, яка дозволяє визначити рівень споживання електроенергії приладом. Як і класів віджиму й прання, класів енергоспоживання - сім. A і B - низьке енергоспоживання, C і D - проміжне, E, F і G - високе.

     ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ

     AQUA SENSOR – пристрій, призначений для зменшення витрати води при пранні. Регулює кількість етапів полоскання. При недостатній прозорості води збільшує кількість і тривалість етапів полоскання. При зворотній ситуації - кількість циклів полоскання зменшується.
     FUZZY  CONTROL – електронна система, що контролює процес прання й індивідуально коректує програму залежно від типу й кількості білизни. Крім того, система Fuzzy Control регулює витрату води під час полоскання відповідно до завантаження. Якщо при полосканні виникає надлишкова кількість піни, система вмикає додатковий цикл полоскання й при необхідності змінює ритм обертання барабана. І, нарешті, система Fuzzy Control контролює процес віджиму, розпізнаючи ступінь дисбалансу (утворення грудок) білизни в барабані й підбирає такий режим, щоб білизна постійно віджималася на максимально можливих оборотах.
     FUZZY LOGIC – забезпечує контроль робочих параметрів побутової техніки: у пральній машині визначається вага завантаженої білизни, результат порівнюється зі значеннями в пам'яті процесора, на цій основі встановлюється тривалість циклу прання, швидкість обертання барабана при пранні й віджимі, температура води, кількість полоскань. Інтелектуальна система Fuzzy Logic істотно збільшує вартість машини.
     JET STREAM - система рівномірного за обсягом зрошення білизни в барабані під час прання. Здійснюється за допомогою системи форсунок, вбудованих у барабан і зрошуючих білизну в процесі прання.
     БІО-ФАЗА – це температурний щабель прання. Вона актуальна, якщо ви використовуєте пральні засоби з додаванням біодобавок, і передбачена для ефективного видалення бруду біологічного походження.
     ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕЛИВУ (Anti flood) – режим роботи насоса, при якому вода в баку, що перевищує певний рівень, автоматично зливається в каналізацію.
     ЗАХИСТ ВІД ЗМИНАННЯ – функція, яка дозволяє час від часу «розпушувати» не вийняті відразу з машини речі. При обертах центрифуги 30 об/хвилину по закінченні програми білизна ще протягом 30 хвилин "плавно погойдується" вперед та назад у барабані.
     КОНТРОЛЬ ДИСБАЛАНСУ - при виявленні дисбалансу білизни машина обчислює його значення й забезпечує віджим на максимально можливих обертах.
     ВІДКЛАДЕНИЙ СТАРТ – функція, яка дозволяє програмувати запуск програм прання через певний час. Як правило, відтермінування старту допускається на час до 12-ти годин.
     CИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПІНОУТВОРЕННЯ – для того щоб одержати гарний результат при полосканні з використанням невеликої кількості води й електроенергії, необхідно вимити якнайбільше мийного засобу з білизни. Це досягається шляхом віджиму білизни між полосканнями. В результаті віджиму утвориться піна, яка погіршує результат полоскання. Датчик піноутворення контролює процес утворення піни. Насос відкачує її з барабана, тим самим підвищується ефективність полоскання білизни.