Домен продаётся. Связаться с владельцем

Що таке мікрохвильова піч

З тих часів, як людина почала використовувати вогонь для приготування їжі, мало що у цьому процесі зазнало принципових змін. Навіть тепер, коли Ви готуєте на розпеченому вугіллі, у кам’яній печі чи на сучасній газовій або електричній плиті, відбувається, по суті, один і той же простий процес: нагрівається плита, від неї — каструля або сковорода, а вже потім — їжа. Довго, неекономно, непрактично. Але сьогодні існує принципово інший процес приготування їжі за допомогою надвисокочастотних хвиль — НВЧ. Ось про нього ми й поговоримо у цій статті...

До речі! На нашому сайті Ви так само можете ознайомитися з ціновими пропозиціями на мiкрохвильовi печi

Історія НВЧ печей

Цей винахід, як і багато інших, був породжений внаслідок військових розробок. Батьком печей, що використовують надвисокочастотні хвилі, або, як ще інакше їх називають, мікрохвилі, можна вважати американського інженера Персі Спенсера, який працював на компанію Raytheon (Рейтеон). Випробовуючи трубу магнетрону, основного елементу короткохвильових радіолокаційних станцій (РЛС), Спенсер помітив, що шоколадна плитка в його кишені розтає. Дослідник спочатку провів експеримент із зернами кукурудзи, які помістив на трубу, а потім спробував приготувати яєчню. У грудні 1945 року, після того, як експеримент вдався, Спенсер запатентував мікрохвильову піч. Перша в світі НВЧ піч Radarange була випущена вже у 1947 році.
Серійне виробництво мікрохвильових печей почалося в США у 1949 році. Правда, ці печі були призначені не для приготування їжі, а для швидкого розморожування продуктів та використовувались виключно військовими. І лише на початку 60-х продукт американського військово-промислового комплексу став використовуватись звичайними домогосподарками.

Як працює мікрохвильова піч

Мікрохвильова піч Siemens для вбудовування

Принцип приготування їжі за допомогою мікрохвиль докорінно відрізняється від звичних способів нагрівання на плиті, в духовці або на грилі. Мікрохвильова піч працює просто. Вакуумна трубка (яка і є той таємничий магнетрон, що вже згадувався) випускає електромагнітні хвилі. Ці хвилі проникають всередину продуктів і викликають коливання молекул води, що там містяться, спричиняючи підвищення температури внаслідок тертя та зіткнення молекул.

Те ж саме відбувається і при традиційному нагріві, з тією різницею, що від вогню збудження молекул повільно передається від зовнішніх шарів продукту до внутрішніх, а мікрохвильова енергія вмить проникає на глибину від 2,5 до 5 см (тому більш товсті шматки при приготуванні у НВЧ печі краще розрізати). Але, не зважаючи на цей факт, з часу випуску перших зразків НВЧ печей сперечаються про те, чи відрізняються страви, приготовані в мікрохвильовій печі, від приготованих на плиті, чи ні.

"За" і "проти"

Хоча мікрохвильові печі, які раніше майже не випускалися радянською промисловістю, вже давно активно вживаються в нашому побуті, існує багато як обґрунтованих аргументів, так і звичайних фантазій щодо їх використання. Одні недовіряють самому способу приготування їжі за допомогою надвисоких частот. Інші вважають, що мікрохвильова піч не зберігає у їжі корисні речовини. А дехто просто боїться користуватися цим приладом, з огляду на його шкоду для здоров'я. Іноді небажання користуватися НВЧ піччю викликане невмінням її правильно використовувати. Ми спробуємо розвіяти деякі міфи і чутки про НВЧ-печі та надати читачам ряд корисних порад.
Почнемо з явних переваг використання мікрохвильових печей.

Мікрохвильова піч Kaiser M20 TGX
По-перше, приготування їжі за допомогою мікрохвиль відбувається набагато швидше, ніж на плиті. Тому це економить час, а у їжі зберігається більше корисних речовин. По-друге, під час приготування їжі у НВЧ печі майже не має запаху, а посуд нагрівається не так сильно, як на плиті. По-третє, у мікрохвильовій печі майже немає втрат електроенергії, тоді коли електро- чи газова плита нагрівають не лише їжу, але і повітря та предмети навколо себе. Тому використання НВЧ печі значно економить електроенергію.
Також слід розуміти, що, використовуючи мікрохвильову піч для розігріву продуктів, Ви уникаєте використання сковорідок, маргаринів, олії, масла, парових бань, тощо. Це не лише економить Ваші кошти, але й захищає Ваш організм від канцерогенів, що утворюються під час вигорання жирів на сковороді.
Кожен знає, скільки часу потрібно для того, щоб розморозити рибу чи м'ясо. Тепер Вам не потрібно діставати продукти з морозилки увечері, щоб до ранку вони розмерзлися - мікрохвильова піч зробить це за декілька десятків хвилин.
Однією з причин, чому вважається, що мікрохвильова піч шкодить здоров'ю, є той факт, що мікрохвильове випромінювання може виходити за межі печі. Повірте, що у всіх сучасних печей забезпечено повний і надійний захист від мікрохвиль. Величина витоку у всіх моделей відомих виробників є значно меншою за допустимі у Європі чи США граничні значення. Слід також розуміти, що вже на відстані 10-20 см від печі мікрохвилі затухають. Якщо Ви маєте сумніви щодо роботи своєї печі, Ви можете викликати спеціалістів з сервісного центру, які спеціальним приладом заміряють величину випромінювання. Звичайно, послуга ця є платною.
Окрім того, усі прилади, що завозяться до України, отримують сертифікат відповідності якості, тобто проходять перевірку місцевими органами, вповноваженими Держстандартом. Побачивши на власні очі у магазині такий сертифікат, можете відкинути усі сумніви щодо шкідливого випромінювання мікрохвильової печі.

Як вибрати мікрохвильову піч

Отож, якщо ми переконали Вас у повній безпечності мікрохвильової печі та її безперечній корисності і необхідності, спробуємо розібратися, яку НВЧ піч слід купувати.

Призначення.
Перш за все слід визначитися, для чого Ви її будете використовувати:
- для розігрівання і розморожування продуктів,
- для приготування нескладних страв
- як повноцінну заміну духовки.

Мікрохвильова піч LG MH-6653B

Якщо Ви бажаєте використовувати мікрохвильову піч, щоб швидко розігріти їжу чи розморозити м'ясо, а хороша газова чи електрична духовка на кухні у Вас вже є, то Вам підійде найпростіший варіант мікрохвильової печі без всяких додаткових функцій. Таку піч також можна придбати для дачі чи офісу. Вартість подібних моделей приблизно 400-900 грн, в залежності від виробника.
Такі найпростіші і найдешевші печі, як правило, мають механічне управління - час розігрівання (найчастіше, 35-60 хвилин) та потужність задаються поворотом ручки. У випадку, якщо Ви хочете мати піч з електронним управлінням (кнопками), слід додати ще 50-100 гривень. Об'єм камери у таких печей є невеликим - 17-20 літрів.

Якщо ж Ви бажаєте використовувати мікрохвильову піч не лише для приготування нескладних страв та варіння овочів, а і для страв з м'яса та риби, простої моделі Вам буде замало. Адже мікрохвилі розігрівають продукти лише до температури біля 100 градусів, а цього недостатньо для випічки або якісного приготування м'яса. Для таких операцій потрібен гриль, який створює значно вищу температуру.
НВЧ-печі з грилем дозволяють запікати м'ясо і птицю. Гриль буває двох видів - зі звичайним нагрівальним елементом (ТЕН'ом) і кварцовий.
Звичайний гриль містить всередині спіраль, схожу на ту, що використовується в електричному чайнику. Його перевага в тому, що він може змінювати своє положення всередині камери - підійматися, опускатися, розташовуватися під кутом або біля задньої стінки, обертатися тощо. Є навіть печі, у яких гриль встановлюється автоматично в найкраще положення відносно курки, що печеться. Також внутрішню камеру печі зі звичайним грилем легше і зручніше мити. Існують грилі, температура нагріву яких регулюється - Ви можете обрати І, ІІ або ІІІ рівень.
Кварцовий гриль - це, по суті, лампа, яка використовується у якості нагрівального елементу. Продукти, приготовані за допомогою кварцового грилю більш за все схожі на ті, що готувалися на відкритому вогні. Потужність кварцового гриля є меншою, ніж у гриля з ТЕНом, тому кварцовий гриль є більш економічним. Він швидше набирає робочу потужність та, завдяки своїй формі, не займає багато місця в робочій камері. Печі з кварцовим грилем дають більш рівномірне обсмажування, однак, якщо Вам потрібно готувати при дійсно високій температурі - звичайний гриль впорається з цим краще.
Також є НВЧ-печі, які не мають не лише верхній гриль, але і підсмажують їжу знизу на спеціальній сковороді. При цьому страва більш рівномірно обсмажується з обох боків.
Що стосується ціни, то гриль підвищує вартість НВЧ-печі як мінімум у 1.5-2 рази. Майбутнім власникам таких приладів доведеться готувати 600-1500 грн.

Мікрохвильова піч LG MC-808WRS
Природно, що більшість таких печей мають об'єм камери біля 25 літрів, адже вони повинні вмістити курку чи велику каструлю.
Якщо ж Ви збираєтесь купувати мікрохвильову піч, щоб повністю замінити нею духовку, Вам треба шукати модель з грилем і конвекцією. Конвекцію забезпечує кільцевий нагрівальний елемент і вбудований вентилятор, який, зазвичай, розташовується на задній стінці камери, а іноді - вгорі. Конвекція - для любителів тістечок та пиріжків, а також для тих, хто любить апетитно запечені м'ясо чи птицю. Вентилятор нагнітає в піч нагріте до заданої температури повітря, роблячи прогрівання максимально рівномірним і забезпечуючи красиву рум'яну кірочку. Звичайно, режим конвекції може поєднуватися з мікрохвильовим, що набагато прискорює приготування їжі і зберігає її природний смак, вигляд і вітаміни. Режим конвекції більш ефективний і гнучкий, ніж гриль.

Також зустрічаються мікрохвильові печі з грилем, конвекцією, верхнім та нижнім нагрівом. Що тут казати - це вже не просто повноцінна духовка, а дещо набагато потужніше та продуктивніше.
Коли Ви вирішили придбати такий агрегат - готуйтеся розщедритися. Вартість НВЧ-печей з грилем і конвекцією починається від 1500 грн, а закінчується десятками тисяч.
Об'єм.
Мікрохвильову піч з об'ємом камери 16-20 літрів розраховано на сім'ю з 1-2 чоловік. Така піч вмістить невелику курку чи середньої висоти каструлю. Для сім'ї з 3-4 чоловік чи для зустрічі гостей бажано купувати піч з об'ємом від 23 літрів. Для сім'ї з 5-6 чоловік підійде піч з об'ємом камери біля 40 літрів. Така піч легко вмістить і приготує гусака чи святковий пиріг.
Внутрішнє покриття.
Найчастіше зустрічається внутрішнє покриття з особливої міцної емалі, яку легко мити. Все більше поширення отримує внутрішнє покриття з кераміки. Воно дуже міцне, його важко подряпати, і воно таке гладке, що частинки жиру і інші забруднення насилу утримуються на цій поверхні. Чиститься кераміка м'якою губкою. Правда, керамічне покриття досить крихке, але важко уявити, як можна його пошкодити. Покриття з неіржавіючої сталі дуже міцне, красиве, витримує будь-які температури, що є дуже важливим для використання режимів гриля і конвекції. Чистити таке покриття трохи складніше.

Додаткові функції

За допомогою панелі сенсорного управління можна програмувати роботу печі для виконання складних рецептів. Часто зустрічаються печі з вбудованими програмами, що дозволяють майже автоматично виконувати найбільш розповсюджені процедури та готувати їжу за простими рецептами. Вам слід лише вибрати необхідну програму, задати вагу продукту і натиснути кнопку "Старт".

Вибір посуду для мікрохвильової печі

Для посуду, що може використовуватись у НВЧ печі, існує одна основна вимога - він має бути виготовлений з матеріалу, проникного для мікрохвиль. Це може бути скло, порцеляна, кераміка, пластик, чи навіть папір. Головне, щоб на посуді не було позолочених або посріблених країв чи візерунків, які здатні відбивати мікрохвилі і заважати процесу приготування. Вживання дерев'яного посуду також є недопустимим. Використання сталевого, чавунного і алюмінієвого посуду може легко призвести до виходу НВЧ печі з ладу. Пластмасові ємності для НВЧ повинні витримувати не менше 100 градусів за Цельсієм і не деформуватися під час нагрівання. Звичайно, їх не можна застосовувати для приготування з грилем, а лише у мікрохвильовому режимі. Для гриля і конвекції найкраще підходить посуд з вогнетривкого скла або кераміки.
Найкращий спосіб не припуститися помилки - запитати у магазині, чи підходить обраний Вами посуд для використання у мікрохвильовій печі. Дуже часто такий посуд навіть має спеціальне маркування. Але, якщо Ви маєте сумніви щодо улюбленої кружки чи тарілки, Вам слід провести невеличкий експеримент. Щоб дізнатися, чи можна використовувати посуд у мікрохвильовій печі, слід поставити заповнені холодною водою чашку, тарілку чи каструлю у піч та увімкнути на одну хвилину максимальну потужність. Якщо після цього посуд не нагрівся, то все в порядку. Якщо він теплий чи гарячий - краще його до мікрохвильової печі не ставити.

Поради щодо експлуатації

Досить важливе питання, через яке відбувається найбільше повернень мікрохвильових печей до магазину, це проблеми з електричною проводкою. Так, при потужності печі у 900 Вт потужність споживання сягає за 1000 Вт, з грілем - за 1500 Вт, з конвекцією - за 2000 Вт. Під час комбінації цих режимів потужності додаються, так що для живлення сучасної НВЧ-печі може бути необхідна проводка, що витримує як мінімум 10 амперів.
В Україні лише будинки, що споруджувались порівняно недавно, мають таку проводку. Так що, не проконсультувавшись з електриком, Ви іноді ризикуєте залишитися не лише без печі, але і без світла. Цього можна уникнути, провівши окрему розетку для підключення приладу. І не забудьте, що розетка повинна обов'язково мати заземлення! Інакше піч може поламатися і ремонт не буде гарантійним.
Щоб використання мікрохвильової печі не викликало у Вас розчарування, слід пам'ятати:
· не можна натискати кнопки на електронній панелі управління брудними чи мокрими пальцями, це може призвести до виходу її з ладу;
· щоб рідина, яка підігрівається в склянці, не розбризкалася, слід поставити у склянку чайну чи столову ложку;
· не слід класти до мікрохвильової печі продукти, загорнуті у поліетилен, оскільки під час нагріву до продуктів можуть потрапити небезпечні хімічні сполуки;
· щоб уникнути вибуху, не слід готувати продукти у герметично закритих ємкостях;
· якщо Ви кладете до НВЧ-печі продукт, вага якого менше 100 грамів, то краще поставити поряд біля 100 мл води, щоб не пошкодити магнетрон;
· при використанні режиму "гриль" внизу печі краще поставити тарілку для збору жиру;
· під час розморожування або приготування великих шматків їжі, наприклад, курки, спочатку покладіть продукт догори ногами, а після того, як мине половина встановленого часу, переверніть продукт;
· не можна ставити в НВЧ піч металевий посуд або металеві виделки і ложки;
· не можна використовувати піч для смаження продуктів у маслі - контролювати температуру дуже складно і є великий ризик того, що масло розбризкається по всій печі чи навіть загориться;
· у мікрохвильовій печі не можна варити яйця і розігрівати продукти в закритих банках, в тому числі консерви - вони можуть "вибухнути";
· продукти, що мають природні оболонки (м'ясо, перець, кукурудзу, картоплю, інші овочі) треба перед приготуванням обов'язково проколювати, щоб оболонки не полопались від швидкого нагріву;
· після приготування страви радимо почекати деякий час перед тим, як подати її на стіл - для вирівнювання рівня температур всередині їжі;
· після розігрівання дитячого харчування перемішайте підігріту їжу і спробуйте її, щоб уникнути обпікання;
· і, останнє, не слід намагатись сушити чи гріти у мікрохвильовій печі живих істот чи рослини - це для них є неминуча загибель.

Неменш корисну інформацію Ви можете отримати в розділі ціни на мiкрохвильовi печi

Автор: Сергій Редчиць
Джерело: http://www.technohit.com.ua