Домен продаётся. Связаться с владельцем

Готувати можна з задоволенням, або як правильно вибрати плиту

У цій статті мова піде про предмет, без якого, безсумнівно, не обходиться жодна кухня. І, якщо ще років 15-20 тому нам усім доводилося користуватися плитами виробництва Радянського Союзу чи, у кращому випадку, найближчих соціалістичних країн, то сьогодні вже рішуче варто викинути увесь той небезпечний металолом на смітник та відкрити цивілізації дорогу на свою кухню. Але що ж слід врахувати, щоб не проміняти "шило на мило"?

До речі! На нашому сайті Ви так само можете ознайомитися з ціновими пропозиціями на плити

Насамперед, слід зазначити, що сьогодні є плити (як і інша велика побутова техніка), що вбудовуються у кухонні меблі. Хоча загальні характеристики таких плит практично ті ж самі, що і у звичайних, вони, все ж, мають свої особливості. Тому вбудованій техніці буде обов'язково присвячено окремий випуск нашого видання.

Ми ж у цій статті поговоримо саме про звичайні плити, що розташовуються окремо від меблів. Адже саме такі плити сьогодні використовуються у більшості українських домівок. Слід також не забувати, що вбудована техніка не лише дорожча аналогічної за функціями звичайної, але ще й передбачає придбання нового кухонного гарнітуру!

Отже, якщо Ви вирішили купити нову плиту, перше питання, на яке Ви маєте собі відповісти, це якій плиті віддати перевагу: електричній чи газовій? Звичайно, якщо Ваш будинок не обладнано магістральним газопроводом, то вибір однозначний — електроплита. Якщо ж газ до будинку підведений (або є можливість використання газу у балонах), то можна (попередньо замінивши лічильник та підготувавши відповідну проводку) відмовитись від газової плити та перейти на екологічно чисту електричну. Або подумати про комбінований варіант — декілька газових та декілька електричних конфорок, чи газову плиту з електродуховкою (див. нижче).

Плити з електричними конфорками

Сучасні електричні плити бувають наступних видів:

- з емальованою робочою поверхнею та млинцями-конфорками
- зі склокерамічною поверхнею.

Про плити першого типу мало що можна розповісти нового — адже саме такими плитами користувались покоління наших співвітчизників. До їхніх переваг можна віднести невисоку ціну та простоту, дешевизну і доступність ремонту. Серед недоліків слід відзначити труднощі з чисткою, довгий час охолодження конфорки після вимкнення та низьку економічність (значна частина тепла використовується не за призначенням). У деяких моделях зустрічаються конфорки швидкого розігріву (іноді позначаються червоним кружечком).

Склокерамічна поверхня — це поверхня, виготовлена з сучасного композитного матеріалу, що має властивості як скла, так і кераміки, та, на відміну від звичайного скла, витримує значно більші навантаження. Такі поверхні мають, в порівнянні із звичайними, значно більшу теплопровідність, а значить, управління температурою і процесом приготування їжі є більш простим і точним.

До переваг склокерамічних плит також можна віднести:

- виняткову зручність у чистці. За допомогою спеціального шкребка та сучасних засобів для чистки склокераміки будь-яке найстрашніше забруднення знімається швидко та легко;

- швидке розігрівання та охолодження конфорок;

- економічність у використанні за рахунок того, що здійснюється нагрівання лише площі самої конфорки — поверхня склокераміки поряд з конфоркою майже не нагрівається;

- на абсолютно рівній поверхні каструля не може перекинутися;

- бортики навколо робочої поверхні дозволяють утримувати досить значний об'єм рідини, не дозволяючи їй витікати за межі плити;

- широкий асортимент типів конфорок, що забезпечують різноманітні додаткові функції.

Недоліками склокераміки є її значна вартість та недостатньо висока стійкість до ударів. У випадку тріщини внаслідок удару Вам доведеться замовляти через сервіс усю склокерамічну поверхню, що Вам коштуватиме ледь не половину початкової вартості самої плити. Також слід обов'язково звернути увагу на посуд, що використовується. Бажано, щоб дно каструль та сковорід було ідеально рівним та не деформувалося під час нагріву. Як правило, усі відомі виробники посуду позначають на його упаковці можливість використання даного продукту на газових, звичайних електричних та склокерамічних поверхнях.

Окремо слід розповісти про конфорки на склокерамічних плитах.

1. Двоконтурні конфорки. Такі конфорки дозволяють вмикати на вибір конфорку з площею нагріву більшого або меншого діаметру. Таким чином Ви зможете використовувати одну і ту ж саму конфорку як для великої сковороди, так і для маленької каструлі чи кавника.

Існують також двоконтурні конфорки з овальною зоною нагріву. При збільшенні площі нагріву такої конфорки Ви вмикаєте додатковий сегмент нагрівального елементу, перетворюючи круглу конфорку в овальну. Таким чином забезпечується рівномірний нагрів каструль з овальним днищем, призначених для приготування птиці, риби, тощо.

2. Конфорки швидкого нагріву. З назви зрозуміло, що час, необхідний для розігріву “швидких” конфорок, менший, ніж для звичайних. Тому на конфорках такого типу можна швидко скип'ятити воду чи молоко, але для довготривалого кип'ятіння використовувати їх не бажано.

3. Конфорки з галогенним нагрівом. Такі конфорки використовують кільцевий нагрівальний елемент, заповнений галогенним газом. та позначаються літерою “H”. Галогенна конфорка забезпечує максимальний нагрів майже миттєво після вмикання, таким чином пришвидшуючи процес закипання та економлячи електроенергію. Після вимкнення такі конфорки також дуже швидко охолоджуються.

4. Конфорки з індукційним нагріванням. У конфорках цього унікального типу (позначаються “IN”) замість звичайного елементу встановлено спеціальний індукційний блок, який, використовуючи принцип електромагнітної індукції, генерує тепло безпосередньо у днищі посуду. При цьому конфорка взагалі не нагрівається! Єдиною неприємною умовою використання таких конфорок є наявність спеціального посуду, дно якого виготовляється з матеріалів, що здатні намагнічуватися (з чавуну чи сталі, що містить залізо). Тобто звичайну каструлю на індукційній конфорці не нагрієш. До безумовних переваг таких конфорок можна віднести суперекономічність — адже відтоку тепла у зовнішнє середовище майже не відбувається. Також закипання відбувається набагато швидше, а температуру можна регулювати навіть точніше, ніж на газовій плиті. При цьому можна використовувати каструлі маленького розміру на великій конфорці.

5. Конфорки з автофокусом. Такі конфорки позначаються “AF” та містять спеціальні датчики, що автоматично визначають розмір встановленого на них посуду, нагріваючи лише необхідну ділянку конфорки. Це економить електроенергію та збільшує функціональність плити.

Серед додаткових технологічних особливостей склокерамічних плит слід згадати:

- наявність індикаторів залишкового тепла, що дозволяють легко визначити, яка з конфорок ще не вихолонула. Отже, з одного боку, її можна використати для підтримання каструлі в нагрітому стані, з іншого — Ви уникаєте небезпеки отримати опік. Деякі індикатори тепла відображають літеру “H”, якщо конфорка дуже гаряча, та літеру “h”, якщо вона вже не є небезпечною;

- автоматика закипання дозволяє електроніці керувати цим процесом. Ви вмикаєте регулятор на необхідний для кипіння “на повільному вогні” рівень, а автоматика спочатку збільшує рівень нагріву до максимального (на час, необхідний для закипання), а потім повертає температуру до встановленого Вами значення;

- таймер, що дозволяє вимкнути конфорку через встановлений Вами час. Таким чином, Ви можете сміливо бігти на роботу, а плита автоматично вимкнеться через 30 хвилин, доваривши суп під час Вашої відсутності;

- механізм захисту дозволяє вимкнути через деякий час плиту, на якій не встановлено посуд, запобігаючи можливості пожежі;

- інфрачервоний сенсор (запатентовано фірмою Siemens) неперервно вимірює температуру у каструлі. Таким чином вміст каструлі нагрівається конфоркою до потрібної температури (після чого відбувається звукова та оптична індикація), підтримуючи її далі автоматично на заданому рівні. На такій конфорці можна сміливо кип'ятити молоко, не хвилюючись, що воно википить. Звичайно, для використання інфрачервоного сенсору необхідний спеціальний посуд (дві каструлі надаються у комплекті), або посуд, вкритий темною емаллю, виготовлений з чавуна чи оснащений спеціальною смугою.

Плити з газовими конфорками

Вибрати газову плиту значно простіше. Технологічних "штучок" там мінімум.

Усі відомі виробники випускають плити, використовуючи решітки-підставки. Це не лише симпатично, але і практично. Решітки, що знімаються, можна вимити в посудомийний машині, та й поверхню самої плити легше чистити.

Найчастіше випускаються плити з поверхнею з нержавіючої сталі та з емальованою. “Нержавійка” дорожча, але надає плиті сучасного привабливого вигляду. Також їй не страшні удари, подряпини та сколи, від яких завжди страждають емальовані поверхні. Іноді в продажу можна зустріти газові плити зі склокерамічною поверхнею, що полегшує чистку плити, але підвищує її вартість.

Крім звичайних конфорок, існують конфорки "швидкого нагріву". Їх потужність в 1,5-2 рази вище звичайних. Іноді газові плити оснащуються так званими WOK (двоконтурними) конфорками, що дають велику потужність для приготування страв на великій сковорідці.

Пересвідчіться, що Ваша плита має систему газ-контролю (Gas Control) або її аналог. Це спеціальна термоелектрична система, яка захистить Вас від витоку газу, автоматично перекриваючи його подачу при згасанні полум'я (внаслідок тимчасового зниження тиску у газопроводі чи просто від протягу). Правда, користування конфорками з такою системою потребує певних навичок. Після повороту регулятору та запалення вогню ручку слід деякий час потримати натисненою, доки термодатчик контролю нагріється до потрібної температури.

Ще одна корисна функція — система електропідпалювання. Електропідпалювання може бути простим (після повороту перемикача потужності конфорки необхідно натиснути на спеціальну кнопку) чи автоматичним (одночасно з поворотом регулятора виникає електрична іскра, що розпалює полум'я). Це набагато зручніше, ніж користуватися сірниками чи запальничкою. Окрім того, функція автопідпалювання є корисною з погляду безпеки.

Також зверніть увагу, що для використання газових плит у приміській зоні та з балонами зі зрідженим газом слід звернутися до сервісу для прилаштування плити до іншого типу газу. Відбувається заміна форсунок конфорок, які іноді постачаються у комплекті з плитою (включені у ціну), але у більшості випадків продаються споживачам сервісними службами.

Комбіновані плити

Комбінована плита — річ вельми ексклюзивна, і через свою специфічність має невисокий попит. Внаслідок чого не усі фірми виробляють подібні прилади. У такій плиті, зазвичай, 3 газових конфорки і 1 електрична (або 2+2). Іноді в таких плитах передбачається місце для встановлення газового балону. Комбіновані плити полюбляють випускати італійські виробники (мабуть, у них також бувають перебої з електроенергією).

Духовка

Духовки бувають також двох типів — електричні та газові. При цьому електричні плити завжди оснащуються електричними духовками, а от газові та комбіновані плити можуть оснащуватися як газовими, так і електричними духовками.

Взагалі, якщо звернути увагу на стелю чи витяжку у кухні, оснащеній газовою плитою, можна зрозуміти багато чого як про якість нашого газу, так і про наявність в ньому безлічі шкідливих речовин. Якщо при цьому уявити, що, випікаючи пироги у газовій духовці, Ви дозволяєте усій цій гидоті (див. на стелю) осідати на Ваших пирогах, можна зрозуміти, чому у цивілізованих країнах люди все ж віддають перевагу електродуховкам. Ми теж радимо, за наявності такої можливості, уникати прямого контакту продуктів згоряння газу зі стравами.

Якщо ж Ви все ж не маєте змоги замінити лічильник та організувати окрему проводку з заземленням до своєї електродуховки, відчуваєте брак грошей, або просто віддаєте перевагу газовій духовці, то слід хоча б звернути увагу на наявність у духовці газ-контролю та електропідпалювання (див. вище). Також корисним буде наявність у газовій духовці газового чи електро грилю та підсвітки. Іноді газові духовки оснащуються автоматичним вертелом.

Що стосується електродуховок, то вибір функцій тут набагато вищий.

Прості моделі оснащуються лише верхнім і нижнім нагрівальними елементами та обов'язковим підсвічуванням.

Більш складні моделі мають електрогриль різноманітної конфігурації (великої і малої площі нагріву), що має триступеневе регулювання потужності.

Якщо Ви справжній кулінар та бажаєте професійно готувати різноманітні страви, Вам обов'язково потрібна мультифункціональна духовка. У ній обов'язково є конвекція (тобто обдування гарячим повітрям) для рівномірного нагріву у всіх напрямках і на всіх рівнях, при одночасній випічці на декількох листах. Також зустрічається можливість одночасного використання гриля/нагріву чи гриля/конвекції.

У плитах преміум- і комфорт-класу (наприклад, фірм BOSCH і SIEMENS) духовку виконано у вигляді висувного возика, що є дуже зручним. Але в більшості плит, що пропонуються на ринку України, дверцята духовки відкидні — щоб перевірити готовність страви необхідно висунути деко, маючи небезпеку обпектися.

Зустрічаються плити, у яких духовку об'єднано з мікрохвильовою піччю. Таким чином Ви економите не лише гроші, але й місце, отримуючи “два пристрої в одному”. Звичайно, такі плити коштують значно дорожче.

Наявність таймеру дозволяє програмувати роботу духовки та забезпечує автоматичне її вимкнення. Однак і тут є свої тонкощі. Якщо таймер не кварцовий, тобто як еталон для відліку часу він використовує частоту струму в мережі, а не окремий кварцовий генератор, то часи на плиті будуть йти невірно. Не поспішайте телефонувати до сервісного центру. Оскільки частота струму в нашій мережі зазвичай не 50 Гц, як це повинно бути, а вище чи нижче номінальної, то і годинник буде поспішати чи відставати. При цьому декілька тижнів таймер може поспішати, а потім декілька тижнів відставати. Майте на увазі цей недолік, тому що помилка ходу може досягати десятків хвилин в день! При цьому жодної вини виробника немає — усі претензії до енергопостачальників.

Таймер може також бути не електронний, а механічний. Але він спроможний лише сповістити про закінчення виставленого часу.

Щоб очищення духовки не перетворювалось на важкий неприємний процес — купуйте духовки, обладнані системами полегшення чищення. Є моделі, задню — найважчу у чистці — стінку чи усі стінки яких вкрито каталітичним шаром. Жир, потрапляючи на цю речовину, з часом розкладається та зникає. Чистити каталітичні поверхні не потрібно. Іншим прогресивним методом очищення духовки є піроліз. Духовку з піролітичною очисткою слід нагріти до вказаної в інструкції високої температури, внаслідок чого усі залишки їжі та жиру на внутрішній поверхні духовки вигорають, перетворюючись на попіл, який можна потім зняти просто вологою ганчіркою.

Іноді зустрічаються плити з двома духовками: великою і маленькою. Завдяки цьому Ви можете готувати відразу дві страви в двох духовках. Або маєте змогу не вмикати велику духовку, а обійтися маленькою, зекономивши, якщо треба розігріти чи приготувати невелику за розміром страву.

Як правильно чистити плиту та духовку

Завдяки регулярному і правильному доглядові за новою плитою та духовкою вони служитимуть Вам набагато довше. Спробуємо дати декілька корисних порад.

Емальовану поверхню забороняється чистити миючими засобами, що містять абразивні речовини. Після використання таких кремів та паст на емальованій поверхні залишаються сліди подряпин, а нова плита втрачає свій вигляд.

Не використовуйте для чищення плит і духовок жорстких мочалок, особливо дротяних. Усі вони повільно, але гарантовано дряпають емаль, неіржавіючу сталь та інші сучасні покриття.

У продажу можна зустріти спеціальні засоби з написами: “Для чищення плит”, “Для чищення духовок”. Більшість цих засобів, що коштують досить дорого, за своєю дією мало чим відрізняються від звичайного засобу для миття посуду, який у Вас, напевне, вже є, або від розчину простого миючого засобу в теплій воді.

Для чищення духовки слід мати флакон нашатирного спирту (купуйте в аптеці) чи водного аміаку (в господарському магазині). Це одне й те ж саме. Додайте до цього м'яку нейлонову губку і одноразові паперові рушники для наведення остаточного блиску. Та ще трошки терпіння і часу.

Обробивши миючими засобами плями від їжі, що пригоріла, та інші забруднення, не поспішайте негайно їх відтирати. Це красиво виглядає в телевізійній рекламі, де замість бруду використовують водорозчинну фарбу. Адже для справжнього кухонного бруду миючим засобам необхідний час, аби розм'якшити всохлі сліди і почати їх розчиняти. Вже потім, як в рекламі, досить буде пройтися по них м'якою губкою. І, якщо для початку вдалося зняти лише верхній шар особливо важкого забруднення, слід усе повторити ще раз.

Всі деталі плити, що знімаються (листи, грилі, решітки, тощо) на час прибирання і чищення зручніше зняти. Якщо у Вас є посудомийна машина, і ці деталі вміщуються у ній — сміливо її використовуйте, включивши режим інтенсивного миття. Якщо немає — налийте в раковину або в широкий посуд гарячої води, розчиніть миючий засіб або хоча би соду і дайте цим деталям спокійно полежати, поки ви миєте плиту і духовку. Потім обов'язково протріть насухо.

Якщо у Вас сучасна духовка з каталітичним чи піролітичним покриттям — це все одно не звільняє Вас від періодичного догляду за нею. Коли ж духовка не дуже сучасна, Вам доведеться озброїтися сильним миючим засобом. Змочіть забруднені місця і почекайте, скільки зможете. Іноді варто почекати навіть до ранку.

Досить обкласти, здавалося б, безнадійно обгорілі темні ділянки духовки змоченими в нашатирі ганчірками, закрити дверцята і залишити на ніч. Вранці залишається лише зняти забруднення, що розм'якшилися і ретельно промити все миючим засобом, а потім чистою водою.

Більш нетерплячі господині можуть через деякий час після нанесення чистячого засобу промокнути оброблені місця паперовими рушниками, знову нанести чистячий засіб і повторити так декілька разів, доки нарешті з'явиться справжня поверхня духовки. Залишиться змити всі сліди великою кількістю теплої води. Після миття залиште дверцята духовки на деякий час відкритими.

Якщо Ви хочете, щоб скло в дверцятах духовки по-справжньому блищало — використовуйте засіб для миття вікон.

На склокерамічній плиті не залишайте висихати чи підгоряти рідину, що "викіпіла". Якомога швидше витріть її губкою чи ганчіркою, навіть якщо поверхня ще гаряча. Присохле забруднення видаліть спеціальною скребачкою, а якщо її немає — звичайною одноразовою бритвою.

Не варто мити склокераміку абразивними миючими засобами. Погану службу можуть послужити також сухі чи брудні ганчірки. Найкраще підходять для чищення склокераміки будь-які засоби для чищення скла чи спеціальні засоби для склокераміки на силіконовій основі.

Можливо, Ви самі знаєте, що найбрудніше місце плит і духовок — це поворотні рукоятки і кнопки на панелі управління. Ми торкаємося їх багато разів на день, часом забрудненими руками. А згадуємо про їх чищення лише зрідка. На панель управління постійно потрапляють бризки жиру, кіптява. А ручки і сама панель часом мають рельєфну обробку, насічки проти ковзання пальців і безліч щілин, звідки видалити бруд майже неможливо. На щастя, в більшості моделей ці ручки легко знімаються. Тому зняті деталі можна скласти в посуд з гарячим миючим розчином і, давши вилежатися, почистити їх з усіх боків. Заодно почистіть ділянки панелі, на якій знаходилися регулятори. Потім поставте все на місце.

Додаткове обладнання та інші поради

Зверніть увагу на те, яке обладнання входить в комплект поставки і в якій кількості. Листи можуть бути глибокими чи звичайними, з “нержавійки”, скла чи алюмінію. Загальна кількість листів може бути різною. Якщо Ви хочете готувати шашлик, то Вам знадобляться спеціальні рожни, при цьому не кожна духовка пристосована під їх використання (цю проблему, наприклад, вдало вирішила відома німецька фірма KAISER).

Існують плити, у яких під духовкою виробники розміщують ще й компактну посудомийну машину. Це значно економить місце на маленьких кухнях, хоча, на нашу думку, краще мати квартиру з великою кухнею, ніж купувати агрегат “все в одному”.

Якщо Ви купуєте газову або звичайну електричну плиту, зверніть увагу на фіксацію кришки панелі конфорок. Дуже зручно і безпечно, коли Ви можете залишити кришку плити в будь-якому положенні (під будь-яким кутом нахилу).

Дрібний матовий малюнок, нанесений на склокерамічну чорну поверхню, частково приховує забруднення панелі та може бути елементом дизайну.

Плити останнього покоління — справжні кухонні комп'ютери з панелями управління, що відображають інформацію різноманітними мовами (часто є російська, українську — не зустрічали). Завдяки таким інформаційним дисплеям приготування їжі перетворюється в приємну та легку процедуру. Особливо це допомагає новачкам, що звикли користуватися друкованими рецептами.

При випіканні відкривайте дверцята духовки якомога рідше. Так Ви не дозволите плиті втрачати зайві калорії тепла, та й приготування відбудеться швидше. А для задоволення Вашої цікавості в будь-якій плиті є скляне віконце та підсвітка. При тривалому випіканні використовуйте залишкове тепло. Завжди враховуйте, що після вимкнення електричної плити вона буде продовжувати свою справу ще 5-10 хвилин.

Сервіс

Звичайно, такий складний пристрій, як сучасна плита, може ламатися. Не намагайтеся самостійно усунути несправність. Адже невдалий ремонт електроплити може призвести до враження струмом, а газової — до витоку газу та вибуху. Вам просто слід звернутися до сервісного центру і проблему буде усунено. Також пам'ятайте:

- протягом двох тижнів, не враховуючи день купівлі, Ви маєте право без усяких проблем повернути чи обміняти плиту, якщо вона не експлуатувалася та збережено її упаковку і товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Аргументація може бути будь-яка: завелика, замала, не того кольору, тощо. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

- якщо плита поламалася під час гарантійного терміну Ви маєте право відмовитися від ремонту і вимагати повернення грошей чи заміни машини на аналогічну. Причому, згідно законодавства, при розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем проводяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а у разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору — в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів. Звичайно, перш за все треба бути людиною, але якщо плита протягом року ламалася декілька разів, радимо скористатися цим правом.

- згідно закону, плиту на гарантійний ремонт та з ремонту повинні вивозити сервісні центри

- термін гарантійного ремонту не повинен перевищувати два тижні (якщо Ви письмово не погодилися з іншими умовами)

- на час гарантійного ремонту сервісний центр повинен надати Вам на вимогу в безоплатне користування (з доставкою) плиту з аналогічними характеристиками та здійснити її монтаж і демонтаж.

Також нагадуємо:

- Перед використанням плити ознайомтеся з інструкцією та спеціальними рекомендаціями.

- Періодично здійснюйте догляд за плитою та робочою панеллю, не допускайте потрапляння вологи усередину приладу.

- Намагайтеся не допускати розповсюдження прусаків та мурашок в місці знаходження плити. Вони можуть пошкодити електронні блоки. Таке ушкодження не є гарантійним.

Як бачите, газові та електричні плити вражають різноманітністю своїх функціональних можливостей. Головне — серед безлічі моделей, наведених в прайсовій частині нашого бюлетеню, підібрати одну, здатну задовольнити всі Ваші запити. Хороша сучасна плита розрахована на 20-30 років бездоганної служби, тому, якщо Ви зробите правильний вибір, Вам ще довго не доведеться задумуватися про її заміну.

Неменш корисну інформацію Ви можете отримати в розділі ціни на плити

Автор: Сергій Редчиць
Джерело: http://www.technohit.com.ua