Домен продаётся. Связаться с владельцем

Для чого потрібен очисник повітря?

Чи давно Ви мили вікна та протирали підвіконня у своїй міській квартирі? Якщо Ви це робили, то бачили, який шар пилюки, сажі і багато чого іншого приносить до нашої оселі повітря з вулиці. А якщо уявити, що те ж саме осідає на Ваших легенях? Сумна картинка, що й казати. А коли поряд ще комбінат з трубою та чорним димом, то тут вже не лише від бруду, але й від запаху не сховаєшся

До речі! На нашому сайті Ви так само можете ознайомитися з ціновими пропозиціями на очисники повiтря

Так от, очисники повітря саме для того і були створені, щоб забезпечити Вашу квартиру якщо і не екологічно чистим, то хоча б максимально очищеним від домішок та сторонніх запахів повітрям. Звичайно, якщо Ви маєте кондиціонер з приточною вентиляцією, то частина бруду осідає на його фільтрах, але, насправді, кондиціонер повинен підтримувати певну температуру в квартирі, а не очищувати його. Тому, у будь-якому разі, без очищувача не обійтись.

Очисники повітря також можуть вирішити ще одну серйозну проблему – низьку або зависоку вологість повітря.

Вологість особливо низька взимку, коли працює центральне опалення. Справа в тому, що низька вологість повітря призводить до підвищеної в декілька разів загрози захворювання повітряно-крапельними інфекціями (грипом, ОРВЗ, тощо) Та й одужання в пересушеній кімнаті відбувається повільніше. Багато хто купує спеціальні зволожувачі, масляні радіатори з ефектом зволоження, або просто ставить на батарею ємність з водою. Це частково допомагає, але діє малоефективно. Окрім того, сухе повітря призводить до псування меблів, музичних інструментів, загибелі кімнатних рослин.

Якщо в приміщенні є надлишкова вологість – це також проблема. Деформуються дерев'яні двері та меблі, псуються картини, книжки. Якщо частково проблему зайвої вологи в звичайній кімнаті може вирішити кондиціонер, то взимку, коли кондиціонер вмикати не можна, або в приміщеннях з надмірною вологістю (ванні кімнати, пральні, підвали, басейни, тощо), слід знову таки скористатися очисником повітря.

Отож, якщо Ви цінуєте чисте повітря, здоров'я і комфорт – очищувач повітря стане Вам у пригоді.

Неменш корисну інформацію Ви можете отримати в розділі ціни на очисники повiтря

Автор: Сергій Редчиць
Джерело: http://www.technohit.com.ua