Домен продаётся. Связаться с владельцем

Свіже повітря у вашому домі

Вчені встановили, що зниження імунітету, виникнення хронічних захворювань, відчуття постійної втоми найчастіше викликаються забрудненням повітряного середовища в житлових та офісних приміщеннях. Вміст токсичних речовин у них переважно вищий, ніж у зовнішньому повітрі, а більшість свого життя (від 80 до 90 відсотків) сучасна людина проводить під дахом.

До речі! На нашому сайті Ви так само можете ознайомитися з ціновими пропозиціями на очисники повiтря

     Чи замислювались ви, яка якість повітря у вашій квартирі чи будинку? Чому болить голова, з’являються застуди та інші хвороби у його мешканців?

     Щоденно ми вдихаємо та видихаємо біля 20 тисяч літрів повітря. Його якість багато в чому залежить від наявності хорошої вентиляції у вашому будинку, квартирі, офісі. Вона потрібна не тільки для припливу свіжого повітря у приміщення, а й для видалення зайвої вологи, запахів, диму, пилу, токсичних речовин.

     Сучасні вентиляційні системи з успіхом усувають й проблеми, пов’язані з дедалі більшою герметизацією сучасних будинків. Адже встановлення пластикових вікон, броньованих дверей, теплоізоляція одночасно із захистом від холоду та шуму викликають підвищення вологості та недостатній приплив свіжого повітря. Якщо раніше провітрювання відбувалось за рахунок щілин у дерев’яних вікнах, то тепер варто подумати про хороший вентилятор.

     Правильно організована вентиляція дозволяє вирішити одразу кілька проблем.  Витяжна вентиляція усуває надмірну вологість і тепло, які виділяє кожна людина, інші шкідливі домішки; припливна дозволяє забезпечити надходження свіжого відфільтрованого повітря у приміщення.

     Вентиляція потрібна у будь-якому приміщенні, починаючи від ванни, кухні, спальні у житловому будинку і закінчуючи офісами, закладами громадського харчування, виробничими цехами. Спеціалісти завжди порадять вентилятори, які підійдуть саме вам: вибір дуже широкий як за зовнішнім виглядом (кольором, конфігурацією), так і за параметрами.

     Провідні виробники вентиляційних систем дбають про зовнішній вигляд своїх товарів. Для покупця важливо, щоб вентилятор вписувався в інтер’єр, не псував дизайну кімнати. Зайшовши за побутовим вентилятором у магазин, ви зіткнетесь з непростим вибором. Шість, сім, десять різних моделей — очі розбігаються. Вентилятори працюють довго й надійно, тому продавці і не чекають швидкого повернення своїх покупців. Зате приходять друзі та знайомі за їх рекомендаціями. І це - найкраща реклама вентиляційного товару.

     В торгівельній мережі пропонуються вентилятори, які перекачують від ста метрів кубічних повітря за годину (побутова серія: DOSPEL, ВЕНТС) до тисяч одиниць (вентилятори промислового призначення: Soler&, Systamair, TYWENT та інші). Ціла низка різноманітних аксесуарів: шумоглушники, фільтри, вентиляційні канали (починаючи від гнучких пластикових, що мають естетичний зовнішній вигляд, і закінчуючи класичними коробами з листової оцинкованої сталі). І, звичайно ж, вентиляційні решітки: квадратні, круглі, різного забарвлення, їх можна фарбувати у будь-який потрібний колір, під дерево, метал тощо.

     Крім того, у продажу є така необхідна річ, як рекуператор — припливно-відпливна установка з рекуперацією (поверненням) тепла. Він особливо актуальний у контексті енергозберігаючих технологій, тому що дозволяє нагріти припливне повітря за рахунок тепла, яке викидається з приміщення назовні.
    
     Ще один досить специфічний різновид вентиляторів — для камінів, який розподіляє тепло (яке зазвичай проходить через топку і вилітає назовні) по всьому будинку.

     За словами спеціалістів, вентилятори не вимагають особливого догляду і можуть працювати практично безперервно. Пластик, з якого виготовлено корпус сучасних систем, не жовтіє, до нього додаються антистатичні засоби, що запобігають накопиченню пилу та бруду. При потребі, вентилятор легко розбирається, його можна протерти, підсушити і знову запускати в роботу.

     Попит на вентилятори стабільний. Це не сезонна продукція, адже вентилятори забезпечують комфорт протягом усього року: протистоять літній спеці, осінній та весняній вологості, зимовій сухості повітря. Покупці, якправило, задоволені, тому що продавці намагаються йти їм назустріч, дають необхідні консультації, поради. Деякі торгівельні організації (наприклад, рівенський “Вентиляційний світ”) йдуть далі, впроваджуючи картку постійного клієнта, знижки найкращим покупцям і так далі. Плідно співпрацюють з багатьма монтажними фірмами, тому якість та гарантійне обслуговування забезпечуються.

     Що потрібно для правильного підбору побутового вентилятора? Для підбору вентилятора необхідні наступні дані:

- Об’єм приміщення, який обчислюємо, перемноживши його довжину, ширину і висоту.
- Тип приміщення, що визначить погодинну кратність обміну повітря. Коефіцієнт кратності вам надасть спеціаліст відповідно до встановлених гігієнічних норм.
     Ще раз перемноживши вищеназвані величини, отримуємо ту продуктивність вентиляційного обладнання, яка нам необхідна.

Неменш корисну інформацію Ви можете отримати в розділі ціни на очисники повiтря