Домен продаётся. Связаться с владельцем

Холодильник став «гурчати» інакше? Причина в наступному...

Деякі пояснення та поради з правильного встановлення холодильника

До речі! На нашому сайті Ви так само можете ознайомитися з ціновими пропозиціями на холодильники

Матеріал надано сайтом http://www.AVMix.com.ua

     Цікаво, але Ви, напевно, помітили, що холодильники нового покоління «звучать» інакше, ніж їхні старші побратими. Звичайно, нічого дивного, але чому? Або ось: Ви прийшли в гості до своєї тітки, а в неї на кухні стоїть такий саме холодильник як і у Вас, але він працює тихіше. От невдача! Чому? На це відповідь нашого експерта:

     - Таке буває, і це цілком нормальна ситуація, що Ваш холодильник «заговорив» інакше. Ви поміняли старий холодильник на новий? Знайте ж, що холодильники нового покоління споживають у два рази менше електроенергії, ніж ті, які були до них.

     Нові холодильники стали значно більшими за розміром, ніж були раніше. Тепер вони можуть похвастатися новими функціями, такими як автоматичне розморожування («саморозморозка»), виготовлення льоду й, можливо, навіть вбудованим замком. Всі ці фактори можуть впливати на звуки, які видає Ваш холодильник. Ви можете почути:

     Протяжливий високий звук-завивання - це «співає» енергозберігаючий компресор, що з часом еволюції холодильників придбав зменшені в розмірах моторчики, які працюють на вищих обертах;

     Ніжне дзижчання - це працює випарник у морозильній камері або уловлювач конденсату під холодильником.

     Цокання - походить від таймера автоматичного розморожування: він періодично вмикається й вимикається, від термостата або від краника води, що наповнює ємність для виготовлення льоду;

     Звук, схожий на звук киплячої води (булькіт) - це охолоджувальна рідина, що циркулює в замкнутій системі холодильника;

     Звук поточної води, а потім глухий стукіт - це наповнюється вода для заготівлі льоду, а потім кубики вже готового льоду висипаються в контейнер для його зберігання.

     Щоб зменшити гучність вихідних від Вашого холодильника звуків, переконайтеся, що він стоїть рівно - виставлений за рівнем. Прикріпіть відрізок будь-якого килимового покриття або звуковбирну вагонку на стіну, що за холодильником, але не забудьте залишити між холодильником і стіною вільний простір, ну... хіба що Ви купили вбудовуваний холодильник... Щоб довідатися, який саме простір треба залишати, зверніться до посібника з експлуатації купленого агрегату.

     Щоб компресор швидше справлявся зі своїм завданням, що дозволить холодильнику триваліший час працювати в тихому режимі, треба чистити фільтри як мінімум два рази на рік, а в кого є домашні улюбленці - ще частіше. Також пам’ятайте, що в ідеалі холодильник повинен бути наповнений на три чверті від загального об’єму, тому перед тим, як робити покупку, продумайте, які габарити Вам підійдуть. Для родини підійде великий, двометровий холодильник. Для холостяка, можливо, знадобиться щось поменше.

     І ще, іноді запитують: - Ось, мовляв, у мого товариша такий же холодильник, як у мене, але мій «голосніший» - справа в тому, що на гучність роботи холодильника впливає навіть кількість людей, які перебувають у будинку, також як і меблювання й обстановка в кімнаті. Килимове покриття, м'які меблі, будь-які підвісні стелі мають властивість приглушати звуки, в тому числі й ті, які виходять від Вашого холодильника. І навпаки, мінімалізм у меблях, ламіноване покриття підлоги, великі відкриті простори, арки - зроблять звук холодильника помітнішим і чутнішим. Є люди, які можуть бути дуже чутливі до різних звукових шумів у будинку - їм в першу чергу необхідно звертати увагу на свій вибір при покупці холодильника, на те, де цей холодильник буде стояти, так само як і на те, як зменшити «гучність» холодильника до потрібного рівня комфорту.

Неменш корисну інформацію Ви можете отримати в розділі ціни на холодильники