Домен продаётся. Связаться с владельцем

Ідеальне прасування? Легко!

Все більше й більше з'являється побутових приладів, покликаних полегшити працю домогосподарок

До речі! На нашому сайті Ви так само можете ознайомитися з ціновими пропозиціями на прасувальні машини

     Прасувальні машини Miele не тільки забезпечують неперевершений рівень дбайливого прасування, але й відповідають найжорсткішим нормам безпеки.

     При вазі в 38 кг, прасувальна машина компактно складається й легко транспортується, а міцна конструкція забезпечує чудову стійкість. Верхня панель гладильних машин Miele вкомплектована автоматичним пристроєм захисту пальців, яка починає діяти відразу ж, як тільки Ваша рука з’являється занадто близько від нагрівальної поверхні. Вал перестає обертатися й нагрівальний притиск піднімається. Процес прасування припиняється, і ризик отримати опік зводиться нанівець.

     Прасування в сидячому положенні не додость Вам ніяких незручностей, а, навпроти, дозволить швидко й з комфортом виконати роботу. Прасування білизни перетворюється в дитячу гру. Навіть такі великі речі як скатертина, постільна білизна, можуть бути випрасувані в лічені хвилини.

     Прасувальний прес дозволяє випрасувати до 13 кг білизни за годину. Постільна білизна, рушники, скатертини й серветки, а також чоловічі сорочки, можуть бути швидко й гігієнічно випрасувані.

     Модель Miele B 895 D також обладнана опцією парового прасування. Вона розроблена за технологією «двох резервуарів». Обидва резервуари призначені для води, але один з них обладнаний трубчастим нагрівачем. Водопровідна вода в цьому резервуарі нагрівається за рахунок нагрівальних елементів і утворює пару. Оскільки вода в резервуарі нагрівається дуже швидко, підготовка прасувального преса займає лічені хвилини, а тривалість роботи без необхідності доливу води становить близько 40 хвилин. Пара розподіляється рівномірно по всій поверхні притиску, забезпечуючи чудову якість прасування.

     Зручна, функціональна панель керування дозволяє задати потрібну температуру, швидкість обертання валика й режим подачі пари.

     Валик запускається за допомогою електричної педалі керування, що дозволяє звільнити руки для розправлення білизни. Завдяки валику з вільним краєм, прасування навіть таких речей як сорочки, перетвориться в задоволення, адже тепер Ви зможете прасувати важко випрасовувані місця, такі як воріт, окремо. Велика площа поверхні притиску дозволяє розкласти на валику кілька дрібних речей, наприклад, серветок або носових хусток, не боячись пом'яти їх.

     У випадку застрявання білизни між валиком і нагрівальною платформою - наприклад, внаслідок перебою електроживлення - передбачене аварійне скидання. Для цього достатньо деактивувати тиск контакту, натиснувши кнопку аварійного скидання, розташовану на задній панелі приладу й вийняти білизну.

     Завдяки зручному складаному механізму, прасувальний «геній» легко складається й не займе багато місця - усього 0.2 кв.м.

     Вся техніка марки Miele, включаючи також прасувальну машину, проходить жорсткий контроль якості. Прасувальні машини Miele виробляються протягом уже 20 років, вони завоювали ринок завдяки своїй надійності. Тестування на витривалість даного устаткування триває 2500 годин. Це прирівнюється мінімум до 20 років справного функціонування, за умови експлуатації устаткування по 2,5 години на тиждень. При виробництві устаткування на заводі в місті Лерті (біля Ганновера) використовуються тільки високоякісні матеріали виробництва Німеччини.

Неменш корисну інформацію Ви можете отримати в розділі ціни на прасувальні машини