Домен продаётся. Связаться с владельцем

Філософія здорового харчування від Siemens: духова шафа-пароварка

Торговельна марка Siemens пропонує вбудовувану духову шафу-пароварку, і це не просто предмет домашнього побуту, в його основі лежить самобутня філософія древніх цивілізацій, що формувалася протягом декількох тисячоліть - філософія здоров'я!

До речі! На нашому сайті Ви так само можете ознайомитися з ціновими пропозиціями на електричні пароварки

     Традиція готування їжі на парі зародилася в Китаї й нараховує кілька тисячоліть. На Сході ще до нашої ери використовували посудини з подвійними стінками, у яких продукти варилися окремо від рідини. Китайські страви готувалися з усвідомленням того, що їжа повинна бути не тільки смачною, але й корисною, а в деяких випадках - мати цілющі властивості. Багато страв, особливо в південнокитайскій кулінарної традиції, мають підвищені антидепресивні властивості.

     Старий Світ був не настільки старим та мудрим, як древній Китай, і про можливості готування їжі за допомогою пари Європа довідалася лише наприкінці минулого століття. Однак у сфері громадського харчування професійні прилади-пароварки почали застосовувати тільки в 70-х роках минулого століття. І лише через ще десять років ця сучасна технологія ввійшла й у приватні домашні господарства.

     Сьогодні торговельна марка Siemens, що уже більше ста років задає тон на ринку побутової техніки, пропонує своїм шанувальникам в Україні  нову вбудовувану духову шафу-пароварку HB 24D561, і це не просто предмет домашнього побуту, в його основі лежить самобутня філософія древніх цивілізацій, що формувалася протягом декількох тисячоліть -  філософія здоров'я!

     Нова вмонтовувана пароварка Siemens забезпечить Вам готування їжі екологічно найчистішим способом і дозволить при цьому заощадити корисний простір Вашої кухні. М'ясо, риба, овочі й фрукти, приготовлені в ній під впливом пари, гарні для тих, хто намагається вживати якнайменше жирів, чого не можна зробити при традиційному смаженні продуктів. При цьому вітаміни й мінеральні речовини зберігаються в продуктах, а не потрапляють у воду, як це відбувається при варінні. Такі переваги особливо оцінять прихильники здорового способу життя.

     Духова шафа-пароварка HB 24D561 має п'ять температурних режимів, від 60° С до 100° С, що дозволить Вам втілити будь-які кулінарні фантазії, а електронне регулювання температури й подачі води  перетворять цей процес у приємну розвагу.

     Система touchControl  робить  керування пароваркою простим, зручним та безпечним, тому що інформація й  етапи керування, що підходять для даного процесу, відображаються за допомогою найсучасніших електронних технологій. Крім цього, ідеально гладку поверхню панелі керування без кнопок і перемикачів дуже легко очистити від забруднень.

     Вся техніка ТМ Siemens має високий рівень безпеки, духова шафа-пароварка HB 24D561 - не виключення. Функція «Key» забезпечить надійний захист пристрою від дітей шляхом автоматичного блокування приладу.

     Для більшості людей не секрет, що їжа, приготовлена на парі, вважається найкориснішою для здоров'я, і  ТМ Siemens підтверджує це.

     По-перше, варіння на парі - дуже делікатний спосіб термообробки продуктів. Їжа не піддається впливу дуже високої температури, як  при смаженні або запіканні. Завдяки цьому в продуктах зберігається набагато більше вітамінів і інших біологічно активних речовин.

     По-друге, на парі можна готувати дуже легкі низькокалорійні страви, оскільки в пароварку вам не потрібно додавати жир.

     По-третє, обробка пором не приводить до утворення небезпечних для здоров'я з'єднань, що звичайно відбувається під впливом високої температури при смаженні або запіканні.

     По-четверте, готування їжі на парі виграє й у порівнянні з варінням і тушенням, тому що багато водорозчинних з'єднань, наприклад, деякі вітаміни, мікроелементи розчиняються.

     І, нарешті, страви, приготовлені на парі, не тільки корисні, вони ще дуже смачні й виглядають естетично, a пояснюється це тим, що використання пари дозволяє максимально зберегти природній вигляд, смак і аромат їжі.

     Осінь - це пора, коли природа починає готуватися до сну, щоб навесні знову відродитися буйством цвітіння. І нам саме час  подбати про себе й своїх близьких, наповнити своє життя новою філософією здоров'я  від Siemens!


     Технічні характеристики HB 24D561:

Готування блюд на парі при температурі 60° С, 70° С, 80° С, 90° С, 100° С
Електронне регулювання температури й подачі води
Потужність підключення: 2,03 квт
Керування touchControl
Електронний індикатор тривалості процесу готування
Індикатор часу
Захист від дітей: функція «Кеу»
Внутрішній обсяг: 26 л
2 програми: «Готування блюд на парі», «Готування
быстрозамороженных блюд»
Приналежності: 1 піддон, 1 ґрати
Робоча камера з нержавіючої сталі
Розмір приладу (Вxшxг): 390х595х430 мм
Колір: сталь

Гарантія: 2 роки

Орієнтовна ціна: 4800 грн.

Неменш корисну інформацію Ви можете отримати в розділі ціни на електричні пароварки