Домен продаётся. Связаться с владельцем

Сто років чистоти - разом з пилососами Siemens

Історія пилососів Siemens почалася в 1906 році з першого електричного «Насоса для видалення пилу». Важило це чудо техніки 150 кг

До речі! На нашому сайті Ви так само можете ознайомитися з ціновими пропозиціями на пилососи

     Історія пилососів  Siemens почалася в 1906 році з першого електричного «Насоса для видалення  пилу». Важило це чудо техніки 150 кг, зовнішнім виглядом нагадувало великий  гучний ящик, але саме  він  ознаменував  початок  справжньої  революції у виробництві побутової техніки.

     Прилад, насамперед, забезпечував чистоту  готелів, офісів і будинків процвітаючих панів, які поспішили придбати новомодний пристрій. Побачивши такий агрегат,  покоївки  відчували щире благоговіння й повагу - тепер вони значно швидше упорядковували розкішні особняки й родові замки, у яких зберігалося чимало стародавніх килимів і гобеленів,  покритих віковим пилом. 

     Чудо техніки викликало чималий інтерес у суспільстві, але запустити такий пилосос у масове виробництво було складно - він був громіздким, гучним і дорогим.

     Конструктори Siemens доклали чимало зусиль, щоб створити доступний за ціною й невеликий за розміром електродвигун  для застосування в побутових пилососах. І згодом прилад став  компактніше, потужність  його збільшувалася, а ціна - більш доступною.  

     Ріст  популярності пилососів припав на 20-30 роки минулого століття. Ось що писав коментатор журналу «Electrician» в 1926 році: «Універсальна ідея пилососа більше, ніж  просто очищення приміщень. Домогосподарка разом з пилососом отримує для своєї родини новий стандарт здоров'я».  Ця ідея заснована на тому, що разом з пилом зникають шкідливі мікроби.  На той час символом прориву, що починається, в галузі
сучасного догляду за килимовими покриттями стали три модельних ряди Siemens:


  a.. 1924 р. - у продаж були випущені пилососи серії «Protos» за формою, що нагадують сучасні;
  b.. 1935 р. - на ринок надійшла малошумна й потужна серія «Super», моделі цього ряду c численними вдосконаленнями вироблялися аж до сімдесятих років;
  c.. 1935 р. - недорогий і компактний ручний пилосос «Rapid» остаточно завоював серця домогосподарок.
     Після другої світової війни почався справжній бум на пилососи. Багато в чому це було пов'язано з модою того часу на килимові покриття. Так, в 1954 році відбулася знаменна подія - був виготовлений мільйонний пилосос. Завдяки інженерам Siemens, які постійно вели роботу над вдосконаленням приладів, технічний    прогрес не стояв на місці. В 1961 році почалося серійне виробництво першого ручного пилососа Siemens у пластиковому корпусі. В 1970 році на ринку з'явився перший пилосос із електронним керуванням.

     Пилососи ставали потужніше й легше, доповнюючись новими функціями, насадки- більш мобільними й практичними. До середини 80-их років  у розвинених країнах 97%  родин придбали «домашніх помічників». Компанія BSH Bosch und Siemens Hausgeraete Gmb крокувала разом з часом  - пішов перший прилад з автоматичним регулюванням сили всмоктування. В 1984 році Siemens зробив свою першу щітку-пилосос.

     2004-й рік став воістину знаменним для  Siemens. Лідер в галузі виробництва пилососів з віковим досвідом зробив крок у мабутнє, представив своє ноу-хау - робот-пилосос, що самостійно стежить за чистотою підлог і має всі шанси стати «улюбленою іграшкою», що робить роботу в будинку легкою й приємною.  Наприкінці 2006-го року українським споживачем надасться можливість оцінити всі переваги   цього інноваційного продукту.

      Уже протягом ста років пилососи Siemens задають тон у технологічних інноваціях  на ринку побутової техніки. Високі стандарти забезпечують надійність і довгий термін служби приладів. Всі пилососи Siemens проходять, так званий, тест на міцність: кожен апарат перед тим, як покинути відділ розвитку, піддають  випробуванням, які набагато серйозніше й складніше, ніж аналогічні перевірки, проведені відомими організаціями захисту прав споживача. Пилососи Siemens залишаються лідерами в показниках потужності - одному з найважливіших критеріїв вибору цього виду побутової техніки. Завдяки найпотужнішим моторам у своєму класі ці прилади легко справляються з будь-якими забрудненнями.

     Цього року ТОВ «БСХ Побутова Техніка» представила ще одну новинку на ринку малої побутової техніки - пилосос  Siemens VSX 32100 – оснащений системою «double stream technology», яка примушує обертатися  перевантажене пилом повітря зі швидкістю до 250 км/год. Важкі частки, пушинки, волосся й т.п. викидаються за допомогою відцентрової сили в пилозбірник, де й залишаються.

     В останні роки екологічний аспект прибирання став серйозною причиною для вдосконалення традиційної системи фільтрації. За даними імунологів, у світі ріст числа алергійних захворювань і кількість страждаючих подвоюється кожні 10 років. Велика кількість небезпечних алергенів виявлено в домашньому пилу.  Сучасна система фільтрації  Siemens спрямована на боротьбу не тільки з великими  частками пилу й бруду,  вона здатна вловити мікропил, що  викликає серйозні проблеми зі здоров'ям людини. Сьогодні на українському ринку  надані найсучасніші фільтри Siemens:

- Мікроактивні вугільні фільтри VZ 192 MAF і VZ54100. Завдяки комбінації мікро-  і активного вугільного фільтра  затримується неприємний запах і забезпечується  абсолютна чистота вихідного повітря
- Фільтри HEPA  VZ 153HFB, VZ 151HFB, VZ54000, VZ 152HFB підходять для алергиків. Після їхнього застосування повітря стає чистіше, оскільки вони вловлюють дрібні часточки. Фільтри відповідають європейським нормам  гігієни повітря класу HEPA Н12.

     В 2006 році концерн  B/S/H/  відсвяткував 100-й ювілей пилососів Siemens.  І це не випадково, адже принципи корпоративної політики засновані на тому, щоб робити побутову техніку найвищої якості й бездоганного дизайну для користувачів в усьому світі.

     «Той, хто поставляє товар кращої якості, завжди виявляється в кращому стані, і я віддаю перевагу рекламі досягнення, причому реальні, а не декларовані» - Вернер фон Сіменс.

Неменш корисну інформацію Ви можете отримати в розділі ціни на пилососи